Podpora a poradenství

Vytisknout

Technická Podpora

tom15     Našim klientům nábízíme kromě vytvoření webové prezentace, také její správu a podporu při jejím vedení a rozvoji. Klient si může vybrat zda si vystačí pouze s vytvořením prezentace, nebo zda si připlatí za podporu nebo správu webové prezentace.

      Záleží jen na společné dohodě, kolik času budeme vašemu webu pravidelně věnovat a na které činnosti se zaměříme. Při dlouhodobé spolupráci očekávejte naše aktivní zapojení do vašeho projektu a iniciativní návrhy změn. Váš kvalitní web je naše dobrá vizitka, a také my ho proto chceme vytvořit co nejlepší. Možné jsou ale samozřejmě i úpravy na vyžádání bez jakékoliv průběžné práce.

Pro naše klienty nabízíme zákaznickou podporu v několika cenových relacích:

Internetové poradenství

tom17     Další naší službou pro Vás je Internetové poradenství. Jste noví na internetu a nevíte si rady, jak se správně propagovat? Na internetu se již nějaký ten pátek pohybujete, ale potřebujete poradit od opravdových profesionálů? Máte v hlavě nový projekt a potřebujete s ním pomoci nebo chcete, aby dostal reálné obrysy? Chtěli byste přidat novou funkci do Vaší internetové prezentace, ale nevíte, jak Vaše požadavky vysvětlit programátorům? Nabízíme Vám internetové poradenství, díky němuž zjistíte, jaké možnosti Vám internet nabízí a jak jich využít.

    Využijte naše internetové poradenství a vyřešte Váš problém. Nabízíme celková řešení kampaní na internetu, ale i poradenství zaměřené na určitý segment internetových služeb. Může jít například o internetové poradenství týkající se tematicky zaměřených kampaní, poradenství s technickými nedostatky na stránkách, ale i poradenství propagace na internetu či dalších problémů.