SEO/SEM optimalizace

Vytisknout

tom7SEO optimalizace

     Cílem SEO optimalizace je dostat webovou prezentaci na první pozice ve fulltextových vyhledávačích, neboť většina uživatelů při hledání věnuje pozornost jen několika prvním odkazům. Webová prezentace by tedy měla být důvěryhodná nebo-li kvalitní. Tohoto výsledku lze dosáhnout několika způsoby:

     Optimalizaci provádíme standardně pro 2 české nejpoužívanější vyhledávače Seznam.cz a Google.cz (s tím samozřejmě spojené Centrum.cz a Atlas.cz, jelikož využívají jejich výsledků).

      Jednoduchou SEO analýzu si mužete sami vyzkoušet na www.seo-sluzby.izde.cz.

 

tom3SEM optimalizace

     "Search Engine Marketing" je způsob, jakým můžete zajistit návštěvnost Vašich stránek a jejich propagaci. SEM je tzv. marketing ve vyhledávačích. 

     Jedná se o animované nebo textové odkazy, umístěné v katalozích a oborových serverech. Typy reklamních kampaní jsou různé. Buď si předplatíte určitý prostor na měsíce dopředu, nebo si zaplatíte, v současné době velice populární, klikací odkaz(Pay Per Click - PPC).

      Využití reklamy na internetu je velice široké. Máte-li zájem, rádi Vám poskytneme podrobnější informace při osobní schůzce.