Zajištění webhostingu

tom8     Dobrá webová prezentace vyžaduje také odpovídající webhosting s kvalitním technickým zázemím. Pro odzkoušení webových stránek, nebo pro méně náročné klienty lze použít některý z free hostingů, ale pro plnohodnotný web je potřeba zajistit správnou hostingovou společnost, aby internetová prezentace fungovala, tak jak má. Zajistíme veškerou komunikaci, zřízení e-mailů, ftp účtů, databází atd. Postaráme se také o chod a správu DNS záznamů Vašich domén. Případně zajistíme pro Vás doménu novou. U nově registrovaných domén jsme schopni zabezpečit přesměrování na dočasné stránky či vytvořit pouze emailové adresy tak, aby jste mohli komunikovat i v době, kdy teprve uvažujete o nové www prezentaci nebo ji již vytváříte.
     Věříme totiž, že zákazník nemá být technickou stránkou věci obtěžován.
U nově registrovaných domén jsme schopni zabezpečit přesměrování na dočasné stránky či vytvořit pouze emailové adresy tak, aby jste mohli komunikovat i v době, kdy teprve uvažujete o nové www prezentaci nebo ji již vytváříte.

Webhosting

Pro naše klinty nabízíme zřízení hostingu u společnosti Webglobe.

Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele webového prostoru v České Republice, provozované domény jsou kvalitně zabezpečeny proti neoprávněnému přístupu (zamykání FTP), podporují všechny běžné typy šifrovaného přístupu pro nahrávání a aktualizace stránek (SFTP, FTPS). Dále je každá provozovaná doména na sdíleném hostingu díky unikátní technologii izolace plně zabezpečena před nežádoucím ovlivněním provozem jiné domény a má garantován svůj strojový čas na serverech, čímž nedochází ke zpomalování provozu v závislosti na zátěži serverů.

Veškeré naše servery jsou pravidelně zálohovány, díky tomu jsou schopni kdykoliv poskytnout hned několik verzí záloh Vaší domény. Webhosting mimo jiné podporuje formou připravenosti systému provoz všech redakčních systémů (CMS) na bázi PHP a MySQL, jako např. Zen Cart, Drupal, PHPbb, WordPress, Mambo, Joomla a další...

Mezi hlavní výhody patří:

  • Téměř 100% dostupnost.
  • Přehledná on-line klientské sekce.
  • Kvalitní e-mailové služby.
  • Nejmodernější dostupné technologie.
  • Pravidelné několikanásobné zálohy.
  • Poměr cena/výkon.

Kontakt:

Tomáš Vyhnálek

Ledec 9
535 01 Přelouč

Tel.: 605 451 870
e-mail: info@tom-vyhnalek.cz
IČ: 627 08 252
DIČ: CZ7408313308

Mapa: