Podpora a poradenství

Technická Podpora

tom15     Našim klientům nábízíme kromě vytvoření webové prezentace, také její správu a podporu při jejím vedení a rozvoji. Klient si může vybrat zda si vystačí pouze s vytvořením prezentace, nebo zda si připlatí za podporu nebo správu webové prezentace.

      Záleží jen na společné dohodě, kolik času budeme vašemu webu pravidelně věnovat a na které činnosti se zaměříme. Při dlouhodobé spolupráci očekávejte naše aktivní zapojení do vašeho projektu a iniciativní návrhy změn. Váš kvalitní web je naše dobrá vizitka, a také my ho proto chceme vytvořit co nejlepší. Možné jsou ale samozřejmě i úpravy na vyžádání bez jakékoliv průběžné práce.

 • Technická podpora - klient se na nás může obrátit pokaždé, když si nebude s čímkoliv ohledně své webové prezentace vědět rady.
 • Správa DNS - postaráme se o chod a správu DNS záznamů Vašich domén, včetně jejich pravidelného prodloužení.
 • Správa webu - postaráme se o pravidelné i nepravidelné doplňování a aktualizaci Vaší prezentace. Správa webových stránek může také zahrnovat kompetní údržbu a rozvoj webu. Vaší prezentaci budeme mít stále pod kontrolou. Průběžně budeme sledovat pozici stránek ve vyhledávačích, upravovat obsah, aby byl stále aktuální a zoptimalizován. V případě uvolnění nových technologií, nebo nových trendů v oblasti webdesignu navrhneme možné úpravy pro další bezproblémový a úspěšný provoz stránek.

Pro naše klienty nabízíme zákaznickou podporu v několika cenových relacích:

 • Technická podpora (1 500,-Kč / rok). Služba zahrnuje technickou podporu na jeden rok. Přístup do sekce pro klienty a neomezený download souborů.
 • Správa a údržba webových stránek bronze (4 000,-Kč / rok). Služba zahrnuje technickou podporu a správu webu na jeden rok. Služba je omezena rozsahem do 20 hodin. Každá další hodina bude účtována dle sazeb ceníku.
 • Správa a údržba webových stránek silver (10 000,-Kč / rok). Služba zahrnuje technickou podporu a správu webu na jeden rok. Služba je omezena rozsahem do 50 hodin. Každá další hodina bude účtována dle sazeb ceníku.
 • Správa a údržba webových stránek gold (20 000,-Kč / rok). Služba zahrnuje technickou podporu a správu webu na jeden rok. Služba je omezena rozsahem do 100 hodin. Každá další hodina bude účtována dle sazeb ceníku.

Internetové poradenství

tom17     Další naší službou pro Vás je Internetové poradenství. Jste noví na internetu a nevíte si rady, jak se správně propagovat? Na internetu se již nějaký ten pátek pohybujete, ale potřebujete poradit od opravdových profesionálů? Máte v hlavě nový projekt a potřebujete s ním pomoci nebo chcete, aby dostal reálné obrysy? Chtěli byste přidat novou funkci do Vaší internetové prezentace, ale nevíte, jak Vaše požadavky vysvětlit programátorům? Nabízíme Vám internetové poradenství, díky němuž zjistíte, jaké možnosti Vám internet nabízí a jak jich využít.

 • Nevíte jak využít internet ve Vašem podnikání a jaké jsou jeho možnosti?
 • Chcete poradit s Vaším webovým projektem nebo speciální kampaní?
 • Potřebujete revizi nebo dozor nad stávajícími webovými projekty?
 • Hledáte nápady na vylepšení Vaší prezentace?
 • Máte zájem o best practises z hlediska vedení projektů, sestavování smluv atd.?
    Využijte naše internetové poradenství a vyřešte Váš problém. Nabízíme celková řešení kampaní na internetu, ale i poradenství zaměřené na určitý segment internetových služeb. Může jít například o internetové poradenství týkající se tematicky zaměřených kampaní, poradenství s technickými nedostatky na stránkách, ale i poradenství propagace na internetu či dalších problémů.